blank
Haberler

Başkan Trump Saatler Sonra Açıklama Yaptı: Bitcoin’i Yükseliş Mi Bekliyor?

ABD Başkanı Donald Trump, günler süren azil süreci sonrasında 'tam aklanma' yazılı gazete kağıdı ile kürsüye çıktı.

ABD Başkanı Donald Trump’ın günler süren, uzunca bir süredir konuşulan azil sürecinden ‘tam aklanma’ sonucu çıkmıştı. Bugün kameralar karşısına geçen Trump, ‘Amerika’yı yok etmek istediler, buna izin veremeyiz!’ ifadelerini kullandı. Başkan, kendisinin suçsuz olduğunu ve kendisinin başına gelenlerin bir başka başkanın başına gelmesi durumunda ‘dayanamayacak’ olduğuna değindi. Eski FBI yöneticisi hakkında ise ‘onu görevden almasaydım bugün burada olamayabilirdim’ ifadesini kullanan Trump’ın bu ifadesi gündeme oturdu.

Amerikan varlıklarının değeri yükselirken bu dakikalarda Bitcoin’de yükseliş sürüyor. ABD’li yatırımcılar dışında tüm dünyada Başkan Trump’ın bu açıklaması dolayısı ile kripto para fiyatlarında yükseliş olabileceği düşünülüyor.

ABD’li yatırımcılar ise bu açıklamaları daha çok ABD adına dinlerken, milyonlarca insanın canlı yayınlarda bu dakikaları izlediği tahmin ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu