Kripto HaberleriHaberlerBaşkan Trump Yönetiminden Önemli Kripto Para Adımı

Başkan Trump Yönetiminden Önemli Kripto Para Adımı

Takip et

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, kripto para birimleri aracılığı ile işlenen suçların önüne geçmek adına yeni kararlar aldıklarını ve yeni finCEN gereksinimleri ve yeterlilikleri hakkında gerekli adımları attıklarını açıkladı. Başkan Trump yönetimi kısa süre önce Libra konusundan dolayı yeni yasal kararlar alma yoluna gidecekleri konusunda açıklama yapmış, kripto para birimlerinin yasal olarak güvence altına alınması için Kongre tarafından da çalışmalar ve ortak oturumlar düzenlenmişti.

Bu yeni kripto para birimi finCEN yeterlilik ve gereksinimleri ile ilgili olarak atılan adımlar son derece önemli adımlar olarak kayda geçti.

Zira Amerikan yönetimi bu konularda attığı adımlar ile geri kalan tüm ülkelere örnek oluyor ve genelde tüm dünya Başkan Trump yönetiminin kripto para birimleri konusunda vereceği kararı bekliyor. ABD’de kripto para yasaları aktif olarak onaylanmadığı ve üzerinde çalışmalar sürdürüldüğü için birçok ülke çıkarmak istese bile kripto para yasaları çıkaramıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları