Haberler

Baskı İşe Yaramıyor: Çin’de BTC Sahibi Olanlar Yönetimden Korkmadıklarını Belirtiyor

Çinli kripto para yatırımcıları Hong Kong'a bile müdahale eden Pekin yönetiminden korkmadıklarını dile getiriyor.

Ülkede en ufak bir yönetim karşıtı açıklama durumunda kapıya polis gönderdiği iddia edilen Pekin yönetiminin özellikle son dönemde birçok konuda tepki çektiği ve corona virüsü nedeniyle çok ciddi tehdit altında olduğu belirtilmekte. Ancak Pekin yönetiminin buna rağmen kripto para yatırımcıları da dahil olmak üzere istemediği her konuda ülke vatandaşlarını köşeye sıkıştırma, yasalar ile ve yasal olmayan düşünceler ile bir şeylerden vazgeçirmek istediği bilinen bir gerçek.

Bugün için Çin merkezi yönetiminin kripto paralara sahip olan yatırımcılara bakış açısının pek hoş olduğunu söylemek mümkün olamaz. Ancak kısa süre içerisinde özellikle de Pekin yönetiminin baskılarına rağmen yatırımcıların kripto para birimi yatırımı yapmaya devam ettiği ve bu dönemde Telegram gruplarında korkmadan yatırım yapmaya devam edeceklerini ifade ettikleri görülebiliyor.

Yakın dönemde Çin yönetiminden korkmadan yatırım yapacak olan Çinli sayısında da artışların devam etmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu