Haberler

Virginia Beach Savcısı: BCause Mining Faaliyetleri Derhal Durdurulacak!

BCause Mining için iflas kararı onandı.

ABD’nin Virginia Beach kentinde hakim tarafından kripto para birimi madenciliği şirketi BCause Mining hakkında iflas kararı onandı. Resmi BCause Mining açıklamasında şirketin bundan sonra düzelmesinin asla mümkün olmadığı ve tüm çalışmaların sona erdiği ve şirketten çalışanların tasfiye edilmesi istendiği açıklandı.

BCause Mining konu hakkında ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ancak şirketin tüm varlıklarını derhal tasfiye etmesi ve çalışanlarının sözleşmelerini derhal feshetmesi istendi. Resmi açıklamada kripto para birimi madenciliği şirketine 500 bin dolar verilen yerel yönetim hibesinin de sözlerin tutulmaması nedeniyle derhal yasal yollardan geri alınmasına karar verildiği açıklandı.

Yerel yönetimden yapılan resmi açıklamada BCause Mining şirketine karşı dava açıldığı ve bu davanın takip edilecek olduğu açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu