Bitcoin CashBorsaHaberler
Öne Çıkan Haber

BCH Hard Forku’nun olduğu zamanlarda Binance bakımda mı olacak?

Binance'nin tam da Bitcoin Cash hard forku olacağı zamanda 8 saatlik bir güncellemeye gireceği duyurusu akıllara "bir manipülasyon olabilir mi?" sorusunu getirdi.

Binance borsası resmi Twitter hesabı üzerinden, bugün (14 Kasım 2018) güncelleme için 8 saat süre ile sistemin kapalı kalacağını duyurdu. Bu kapsamda borsada yapılan kripto para yatırma, çekme ve alım-satım gibi tüm işlemler 8 saat askıya alınacak.

Böylesine uzun sürecek bir güncellemenin tam da Bitcoin Cash hard forku yapılacağı zamanla örtüşüyor olması kafalarda soru işareti bıraktı. Kripto para piyasası bilindiği gibi manipülasyonlara çok açık bir piyasa olduğu için bu olaya şüpheyle yaklaşan birçok yatırımcı var. Daha önce bu gibi güncellemeler Binance üzerinde yapılsa da bu kadar uzun süren bir güncelleme çok nadir olmuştu.

Bilindiği gibi Binance, BCH hard forkuna destek verecek olduğunu açıklamış ve yeni üretilen coini 1:1 oranında kullanıcıların cüzdanlarına aktaracaklarını ifade etmişti.

Öte yandan yapılacak olan güncelleme bir çok özelliği içinde barındırıyor. Birçok yeni özellik ve hizmetin faaliyete geçmesinin yanı sıra güvenlik kanadında da ciddi güncellemeler yapılacağı ifade edildi.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu