coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBeklenen Altcoin Airdrop'u Geliyor: Geliştiriciler Katılabilmek İçin Gerekeni Açıkladı!

Beklenen Altcoin Airdrop’u Geliyor: Geliştiriciler Katılabilmek İçin Gerekeni Açıkladı!

Uzun bir süredir beklenen ve SUI'nin ardından beklentilerin daha da yükseldiği altcoin için geliştiriciler açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Katman-1 Blockchain’i Sei Network (SEI), Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Discord kanalları üzerinde botları devre dışı bırakabilmek amacıyla bir yüz doğrulama sistemi getirdiklerini bildirdi.

BotBasher adı verilen sistem, kullanıcıların yüzlerini tarayarak kimliklerini doğrulayan bir kripto para biyo kimlik doğrulama aracı olarak tanıtıldı.

Sei Network Geliştiricileri, “Altcoin Airdrop’u İçin Discord Kanalında Onaylanmış Statüsü Alın” İmasında Bulundu

Tweet’e göre, Sei Network Discord kapasitesini yükseltti ve daha fazla kullanıcıyı topluluğuna katılmaya davet ediyor. Ancak, özel “Doğrulanmış Seilor” rolüne katılmak için kullanıcıların BotBasher testini geçmeleri ve gerçek insan olduklarını kanıtlamaları gerekiyor. Tweet ayrıca, “Doğrulanmış Seilor” rolüne sahip olmanın, olası bir airdrop gibi gelecekteki etkinlikler için faydalı olabileceğini ima etti.

Sei Network, botlar yerine gerçek insanlara değer verdiğini ve botlardan arınmış bir topluluk sağlamak istediğini iddia ediyor. Proje ayrıca çevrimiçi ortamda kimin gerçek olduğunu bilmenin her zamankinden daha zor olduğunu ve BotBasher’ın bu soruna bir çözüm olduğunu belirtiyor.

İlgili Haber  Bitcoin Düşmanı Peter Schiff'ten Tarihi BTC Paylaşımı Geldi: U Dönüşü Mü Yapıyor?

Sei Network, saniyede 20.000 işlem ile piyasadaki en hızlı L1 blok zinciri olduğunu iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları