Kripto HaberleriBitcoinBeklenen Oldu: Bitcoin (BTC) Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı!

Beklenen Oldu: Bitcoin (BTC) Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı!

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) an itibarıyla tüm zamanların rekorunu tazeledi ve 66.400 doları bile geçti.

Bitcoin ETF müjdesi ile gelen fiyat artışı bekleneni gerçekleştirdi ve artık fiyat keşif aşamasına geçti. Lider kripto para birimi an itibarıyla Upbit kripto para borsasında 68.000 doları, Huobi’de 66.400 doları, Bitfinex üzerinde 66.490 doları ve Binance üzerinde ise 66.300 doları görmüş durumda.

Bitcoin’in bu yükselişi genel olarak bütün kripto para piyasasını hareketlendirdi ve Ethereum 4.000 dolar direncini kırmayı başardı. Top 10 içerisinde ETH %6, BNB %2, ADA %3,6, XRP ise %4,8 yükseliş elde etmiş durumda. Top 10 içerisinde Bitcoin sonrasında en çok yükselen kripto para birimi ise %5,9 ile DOT ve ETH oldu.

Peki Bitcoin fiyatını bunun devamında tam olarak ne bekliyor ve yatırımcılara hangi seviyeye dikkat etmeli? Aslında psikolojik açıdan bakıldığında hedefin 70.000 dolar olduğu görülüyor.

Bitcoin İçin Yeni Hedef

Ünlü analist PlanB ise konu hakkında aylar önceden yaptığı açıklamada Ekim ayının 63.000 dolarla, Kasım ayının 98.000 dolar ile sonlanacağını vurgulamıştı. Analistin tahminine göre Aralık ayında ise 135.000 dolar görülecek ve Bitcoin yıllık rekorunu kıracak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları