Kripto Para

Belçika 9 İnternet Sitesine Erişimi Kapattı!

Belçika'da 9 dolandırıcılık amacı güden kripto para internet sitesine erişim engellendi.

Belçika’da devlet yönetimi internet sitelerinin engellenmesine izin vermezken, olası bir hak ihlali olması, tecavüz ve benzer yayınlar yapan internet sitelerine ise erişim engeli getirilebiliyor. Türkiye’de internet sitelerine erişim engeli AB üyesi ülkelere oranla daha fazla olsa da AB üyesi ülkelerin vatandaşları internet sitelerinin engellenmesine alışık değiller ve bunun olmasına izin vermiyorlar. Belçika’da ise 9 internet sitesi dolandırıcılık faaliyeti ile kripto para dolandırıcılığı yapıyordu ki siber güvenlik polisi bu konuda internet sitelerine erişimin engellenmesi için yasal adımları attı.

Yapılan araştırmada kripto para birimlerini hedef aldığı açıklanan ve kripto para birimi dolandırıcılığı yaptığı belirlenen 9 internet sitesine erişim engeli getirildi. Kripto para pazarının giderek büyüdüğü AB’de insanlar bu tür olaylar ile daha fazla karşı karşıya kaldılar. Bitcoin satın alan birçok insan kripto para birimlerinin güvenli olarak hesaplarında tutulması için çözüm yolları arıyor ve bu konuda devletin öneriler sunmasının da iyi doğru bir karar olabileceğine inanıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu