BitcoinHaberler

Belediye Başkanı Bedava Bitcoin Dağıtacak! “Zengin Olmak Herkesin Hakkı”

Amerikalı belediye başkanının ilginç projesi herkesten destek aldı.

Dünyada kripto para birimlerinin popülaritesi artmaya devam ettikçe kripto paralar da önemli kampanyaların ve projelerin bir parçası olmaya başlıyor.

ABD’nin Missouri eyaletinde bulunan Cool Valley şehrinin belediye başkanı Jayson Stewart, kripto paralar ile ilgili herkese örnek olabilecek bir proje üzerinde çalıştığını söyledi.

Yakın zamandaki bir röportajında Bitcoin yatırımları sayesinde yakın arkadaşlarının yüksek miktarlar kazandığını ve hayatlarının değiştiğini söyleyen Stewart:

Bitcoin, dijital altın. Şehrimdeki her hanenin, ister 500 dolar ister 1000 dolar olsun, bir miktar Bitcoin aldığını görmek istiyorum.

Bu bağlamda herkese bedava Bitcoin dağıtmak istiyorum.

Stewart, bedava Bitcoin projesi ile şehrinde yaşayan vatandaşlardan büyük takdir ve destek toplarken ücretsiz dağıtılacak Bitcoinler için yatırımcılardan destek topladığını ve hükümet fonlarına da başvuracağını ifade etti.

Başkan, proje hayata geçtiğinde vatandaşların BTC’lerini hemen satıp pişmanlık yaşamamaları ve iyi bir yatırım aracı olması için öncelikle sınırlı erişimleri olacağını belirtti.

Vatandaşların tam erişim hakkı kazanmak için BTC’lerine beş yıl boyunca  dokunmamaları gibi bazı şartları olacağını da ekledi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu