Haberler

Beşiktaş Kulübünden Beşiktaş Fan Token Hakkında Açıklama Geldi!

Beşiktaş da diğer kulüplerin arasında katılmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe’nin de kendi taraftar tokenini çıkarmasının ardından 4 büyük kulüpten fan token çıkarmayan sadece Beşiktaş kaldı.

Daha önce yatırımcılarını sahte BJK tokenler konusunda uyaran kulüp, yeni bir duyuru yayınlayarak fan token çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada token çıkarma konusunda herhangi bir firma ile henüz anlaşma sağlanmadığı belirtildi.

Açıklamada resmi bir duyuru gelmeden yapılan açıklamalara itibar edilmemesi istendi.

Kulübün açıklaması şu şekilde:

“Beşiktaş Fan Token çıkarılmasına yönelik çalışmalar halen sürdürülmekte olup, güncel durum itibarıyla herhangi bir firma ile anlaşma sağlanmamıştır. Dolayısıyla herhangi bir firmaya henüz hiçbir yetki verilmemiştir. Taraftarlarımızı ve yatırımcıları bilgilendirmek adına işbu duyuru yapılmaktadır.

Beşiktaş Fan Token arzı ile ilgili olarak Kulübümüz resmi kanalları vasıtasıyla yapılacak duyurular dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu