Kripto HaberleriBitcoinBill Barhydt: Bitcoin 50.000 Dolar Olacak

Bill Barhydt: Bitcoin 50.000 Dolar Olacak

Takip et

Abra CEO’su Bill Barhydt, Bitcoin fiyatının uzun vadede 50.000 dolar olacağını iddia etti. Kripto paralar konusunda aralıklarla açıklamalar yapan isimlerden birisi olan ve açıklamaları ile dikkat çeken Abra CEO’su Bill Barhydt, Bitcoin’e dair son yorumu 50.000 dolar beklentisi oldu. Bu yılın sonunu hedef göstermeyen CEO, gelecek uzun vadede 50.000 dolarlık beklentilerinin olduğunu ve bu konuda piyasanın nasıl tepki vereceğini izlediklerini açıkladı.

Kripto paralar ile ilgili Tom Lee, Charlie Lee, McAfee ve benzeri isimler tarafından yapılan açıklamaların yanında Abra CEO’su tarafından yapılan açıklamalarda dikkat çekiyor. Kripto para piyasasının artış gösterdiği son 1 yıl içerisinde birçok kişi tarafından ortaya atılan ”gelecek sene sonunda xxx tutarında olacak” iddialarının Bitcoin için ne kadar doğru olduğu tartışma konusu.

Bitcoin Yükselişi Bu Yıl Sonunda Olabilir

Bu yılın sonuna doğru Bitcoin fiyatında artışlar olması normal bir beklenti olsa bile maalesef ki tam olarak ne kadar fiyata sahip olabilecek olduğu konusunda yapılan hiçbir yorum tam doğruluk kazanmış değil ve tam olarak bilinmesi imkansızın daha da fazla ötesinde olan bir konu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları