Kripto HaberleriHaberlerBill Gates Yine Kripto Paralara Karşı!

Bill Gates Yine Kripto Paralara Karşı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Microsoft’un kurucu ortağı ve CEO’su Bill Gates, kripto paralar ile ilgili olarak bugün basına açıklama yaptı. Açıklamalarında kripto paraların kendisi için pek fazla büyüyecek gibi görünmediğini ve büyümesi, gelişmesi ve  değer artışı yaşaması için hiçbir nedenin olmadığını ortaya attı. Bitcoin’i durdurmak için bir yol veya yöntem olması durumunda Bitcoin’e karşı buna yatırım yapabilecek olduğunu belirten Gates’in bu ifadeleri ise kripto para dünyasında birçok kullanıcının şaşkın bakışlarını ve düşüncelerini beraberinde getiren açıklamalar oldu.

Gates’in açıklamalarında ”kripto paralara yatırım yapılmaması” gerektiğini dolaylı yoldan ima etmesi ise Bitcoin kullanıcılarının Gates’e karşı birçok platform üzerinden ”daha önce 20.000 dolar seviyesine çıkan kripto paranın Bitcoin olduğunu unutmamalısınız” yorumlarının yapılmasını sağladı.

Neden Karşılar?

Gates ve daha birçok işadamının kripto paralara karşı olmasının arkasında yatan sebep henüz daha bilinmiyor. Bazı ünlü analistler bu durumu ”korku” dolayısı ile bu tür açıklamaların yapıldığını belirtirken, bazı ünlü yatırımcılar ise kripto paraların aşırı derece büyümesinden ve dolar ile Euro gibi para birimlerinin kullanılmamasından endişe edildiği için bu tür açıklamaların isteyerek ve bilerek yapıldığını belirtiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları