coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBill Miller: Merkez Bankaları Bitcoin Rezervi Açabilir

Bill Miller: Merkez Bankaları Bitcoin Rezervi Açabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Wall Street yatırımcısı Bill Miller, merkez bankalarına dair yaptığı açıklamada Merkez Bankaları tarafından Bitcoin rezervlerinin oluşturulabilecek olduğunu ve geleceğe yönelik bir teminat olarak Bitcoin tutabilecek olduklarını açıkladı. Merkez Bankaları tarafından yapılacak olan çalışmalar ve alınacak kararlar sonucunda Bitcoin rezervlerinin oluşabilecek olduğunu belirten Wall Street yatırımcısı Bill Miller, bu sayede kripto paralarında daha fazla tanınabilecek olduğuna değindi.

Miller, şuanda Bitcoin’ yatırım yapmanın, 100 dolar seviyelerindeyken yatırım yapmaktan çok daha risksiz olduğunu savundu. Dünyada 25 milyon kişi milyoner ve 17 milyon tane de Bitcoin var. Bütün milyonerler 1 Bitcoin almaya kalksa, fiyat havalara uçaçaktır dedi.

Daha Fazla Yatırmasına Gerek Yok

Miller’in daha fazla kripto para yatırımı yapmasına gerek bile olmadığı yorumları da bu açıklamalar sonrasında patladı. Yatırımcılar Miller ve benzeri isimlerin zaten milyarlarca dolar kazandıklarını daha fazla yatırım yapmalarına gerek bile olmadığını ifade ettiler. Miller ise bu piyasayı takip etmeye devam edecek olduğunu ve asla geri adım atmayı düşünmediğini ifade etti.

Wall Street yatırımcısı Bill Miller’in ne zaman yatırım yaptığına dair bir bilgi ise maalesef basında paylaşılmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail