Haberler

Binance 30 İşlem Çiftini Kaldırdı!

Binance 30 işlem çiftinin bir takım sebepler nedeniyle kaldırıldığını açıkladı.

Nexo

Binance kripto para borsasından yapılan açıklamada 30 işlem çiftinin kaldırıldığı ve bu işlem çiftlerinin bundan sonra kripto para borsasında bulunmayacak olduğu açıklandı. Bitcoin sahiplerinin en fazla işlem hacmine sahip oldukları ilk 2 büyük kripto para birimi borsasından bir tanesi olan Binance, yatırımcılara sunduğu işlem çiftleri ile biliniyor.

ANKR/PAX, ANKR/TUSD, ANKR/USDC, BCPT/PAX, BCPT/TUSD, BCPT/USDC, BTT/BTC, DENT/BTC, DOGE/PAX, DOGE/USDC, ERD/PAX, ERD/USDC, FTM/PAX, FTM/TUSD, FUEL/ETH, GTO/PAX, GTO/TUSD, GTO/USDC, LUN/ETH, NCASH/BNB, NPXS/BTC, ONE/PAX, ONE/TUSD, PHB/PAX, PHB/USDC, TFUEL/PAX, TFUEL/TUSD, TFUEL/USDC, WAVES/PAX, WIN/BTC

30 işlem çiftinin bugün kaldırılmasının ardında likidite ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek olduğu açıklaması yapıldı. 30 işlem çiftinin platformdan silinmesinin hemen arkasından %50’ye varan düşüşler yaşanırken fiyat düşüşlerinin Binance borsasının bu kararından dolayı olduğu iddia edildi.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı