Kripto HaberleriHaberlerBinance 30 İşlem Çiftini Kaldırdı!

Binance 30 İşlem Çiftini Kaldırdı!

Takip et

Binance kripto para borsasından yapılan açıklamada 30 işlem çiftinin kaldırıldığı ve bu işlem çiftlerinin bundan sonra kripto para borsasında bulunmayacak olduğu açıklandı. Bitcoin sahiplerinin en fazla işlem hacmine sahip oldukları ilk 2 büyük kripto para birimi borsasından bir tanesi olan Binance, yatırımcılara sunduğu işlem çiftleri ile biliniyor.

ANKR/PAX, ANKR/TUSD, ANKR/USDC, BCPT/PAX, BCPT/TUSD, BCPT/USDC, BTT/BTC, DENT/BTC, DOGE/PAX, DOGE/USDC, ERD/PAX, ERD/USDC, FTM/PAX, FTM/TUSD, FUEL/ETH, GTO/PAX, GTO/TUSD, GTO/USDC, LUN/ETH, NCASH/BNB, NPXS/BTC, ONE/PAX, ONE/TUSD, PHB/PAX, PHB/USDC, TFUEL/PAX, TFUEL/TUSD, TFUEL/USDC, WAVES/PAX, WIN/BTC

30 işlem çiftinin bugün kaldırılmasının ardında likidite ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek olduğu açıklaması yapıldı. 30 işlem çiftinin platformdan silinmesinin hemen arkasından %50’ye varan düşüşler yaşanırken fiyat düşüşlerinin Binance borsasının bu kararından dolayı olduğu iddia edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları