Haberler

Binance, Afrika’da ‘Bundle’ Adlı Bir Proje Başlattı

Sadece Afrika kıtası ülkelerine özel olarak başlatılan Bundle adlı proje sayesinde Afrika ülkelerinde yaşayanlar kripto para saklayabilecek, gönderebilecek ve alabilecekler.

Dünyanın en büyük ancak en gizemli kripto para borsası olan Binance, bugün yeni bir adım daha attı. Bir süre önce Malta yönetiminden uyarı alan ve Malta merkezli olmadığı belirtilen, merkezinin neresi olduğunu açıklamadığı iddiaları ile gündeme gelen Binance, Bundle adlı uygulama sayesinde Afrika kıtasında kripto paraları yaygınlaştırmayı, insanları nakit yerine dijital paraya yönlendirmeyi hedefliyor.

Uygulama üzerinden yapılabilecek işlemler arasında kripto para birimlerini saklamak, kripto para birimi alabilmek ve kripto para birimi gönderebilmek gibi birçok entegrasyon mevcut.

Bundle adı ile Türkiye’de bir haber aplikasyonu bulunurken, bu adın isim hakkının olup olmadığı konusunda bir soru işareti olmuş durumda. Ancak Binance tarafından da konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu