bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBinance Araştırma Raporunda Göze Çarpan Detay

Binance Araştırma Raporunda Göze Çarpan Detay

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance firması bilindiği üzere kripto para alışverişleri için yatırımcı ve girişimciler tarafından en çok tercih edilen platformlarından bir tanesi. Buna ek olarak Binance firması kripto para alışverişlerine imkan tanımasının yanı sıra periyodik olarak Binance Araştırma Raporu, kripto para analizi ve değerlendirmesi gibi hizmetler de vermekte. Son yayınladığı Binance Araştırma raporunda oldukça kritik noktalara değinen Binance şirketi, son yayınladığı raporda yatırımcıların ve girişimcilerin dikkatini çekecek detaylar verdi. Binance Araştırma Raporunda ilk göze çarpan ayrıntı Xrp oldu. Son yayınlanan rapor, XRP’nin sanal para birimleri arasında en iyi çeşitlendirici olduğu neticesini ortaya koyuyor. Ayrıca Binance platformunun hazırlamış olduğu araştırma raporu, yatırımcı ve girişimcileri ilerleyen zamanlarda bekleyen durum hakkında da ayrıntılar içeriyor.

Araştırma Raporunun Odak Noktası

Binance yayınladığı araştırma raporunda bilindiği üzere kripto paralar arasındaki korelasyon ilişkisine odaklanıyor. 30 kripto para türünü baz alarak hazırlanan araştırma raporu, büyük değerlere sahip sanal para birimlerinin dijital varlıklar ile olan ilişkisinin en yüksek korelasyon değerlerini belirtmekte. Yayınlanan raporda analistler Bitcoin ve Ethereum gibi iki büyük sanal para biriminin yakın gelecekte fiyat bazında birleşme eğiliminde olduğu görüşünde birleşiyor. Diğer bir yandan raporda dikkat çekici bir şekilde göze çarpan detay; dijital varlıklar arasında en iyi çeşitlendiricilerin sırasıyla XRP, BTC ve ETH olduğu görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları