Haberler

Binance: Bakım Planlandı Ve Tamamlandı, İşlem Yapabilirsiniz!

Binance borsasında yapılan bakım sona erdi.

Nexo

Dünyanın işlem hacmi ve günlük işlediği kripto para bakımından en büyük 1. kripto para borsası Binance son bakım çalışmasında 6 ila 8 saat sisteme erişim olmayacağını açıklamıştı. Kripto para birimi yatırımcıları 6 ve 8 saat arasında Binance borsasında hesaplarına önceden yapılan uyarı nedeniyle erişemedi. Bu süreçte bazı kripto para yatırımcıları paralarını farklı kripto para borsalarına aktarıp anlık işlemlere devam ederken, bazıları ise bu süre içerisinde hesaplarına erişemeyerek işlem yapmadı.

Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao birkaç dakika önce Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Binance borsasının tüm sistem bakımlarının bittiğini ve tamamen sistemin kullanıcılara açıldığını açıkladı. Hesaplarına erişen kullanıcılar herhangi bir yenilik görmese de yapılan sistem güncellemesi ile borsada yapılan işlemlerin daha güvenli hale getirilmesi amaçlanmıştı. Güvenlik konusunda kendi hatalarından zorla ders çıkarmak zorunda kalan Changpeng Zhao’nun bu konuda bakım çalışmalarına 41 milyon dolar kaybettikten sonra çok önem vermeye başladığı gündemdeydi.

Binance borsasında planlı bakım çalışması süresi boyunca hiçbir yatırımcının hesabına müdahale edilmezken, tamamen sisteme ait bir güncelleme yapıldığı belirtildi.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı