coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinBinance BNB Yakımlarına Devam Ediyor! 25. Yakım Verileri Açıklandı!

Binance BNB Yakımlarına Devam Ediyor! 25. Yakım Verileri Açıklandı!

Önde gelen küresel kripto para borsası Binance, 25. üç aylık Binance Coin (BNB) yakma işlemini başarıyla gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen küresel kripto para borsası Binance, 25. üç aylık Binance Coin (BNB) yakma işlemini başarıyla gerçekleştirdi. Bu son yakma işleminde toplam 2.139.182,98 BNB token kalıcı olarak dolaşımdan kaldırıldı.

Özellikle, bu üç aylık yakım kapsamında 314,69 BNB, Binance’in stratejik bir girişimi olan Pioneer Burn Programı aracılığıyla etkin bir şekilde ortadan kaldırıldı.

İlgili Haber  SEC'in Mahkeme Kararına İtiraz Etmemesinden Sonra Grayscale'ın Son Açıklamaları

Token yakma işlemleri, Binance’in BNB’nin kıtlığını ve değerini koruma taahhüdünün kritik bir yönüdür. Binance, mevcut arzı sistematik olarak azaltarak kendi yerel kripto parası için daha sağlam ve sürdürülebilir bir ekosistem yaratmayı amaçlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail