BitcoinHaberler

Binance Borsası CEO’su Changpeng Zhao, Türkiye Piyasalarını Desteklemek İstiyor!

Zhao, Türkiye piyasasını çok aktif buluyor.

Binance Borsası CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao Türkiye piyasaları ve kripto para piyasası hakkında konuştu.

Türkiye piyasasını çok aktif bulduğunu belirten Zhao, Türkiye’deki kripto para piyasalarını desteklemek istediğini belirtti. Zaten bundan bir kaç gün önce Binance borsasında Türk lirası ile kripto para alınma özelliği Papara ile sisteme entegre edilmişti.

İlgili Haber
Binance'den Türk Lirası İle Bitcoin Nasıl Alınır?

Kripto para piyasalarına uzun vadeli bakmak gerektiğini söyleyen ünlü CEO, piyasanın büyüyeceğine inanıyor. Bitcoin ve kripto para piyasalarının ihtiyacı olan tek şeyin biraz zaman olduğu görüşünde.

Geleceğin piyasasında Singapur ve Çin’in aktif roller üstleneceğini düşünen Zhao. Söz konusu iki ülkenin Blockchain yanlısı tutumlarından oldukça memnun.

Libra konusundaki tepkilerin kaynağını Facebook (kişisel verileri paylaşma konusunda mahkemelik olmuştu) olarak gören Zhao, AB ve ABD’nin Libra’yla ilgili tepkilerini çok da doğru bulmuyor.

Regülasyonlar konusundaki belirsizlikten yakınan Zhao, piyasadaki belirsizliklerin çeşitli risklere zemin hazırlaması yüzünden bazı ülkelerdeki operasyonlarına son verdiklerini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu