Haberler

Binance Borsasında Yaşanan Gecikme Hakkında Açıklama

Binance borsasında alım ve satım gecikmeleri konusunda CEO CZ, Twitter'dan açıklama yaptı.

Binance borsasında Twitter’da kullanıcılar kripto para birimi alım-satım işlemlerinde yaşanan gecikmelerle ilgili tepkilerini dile getirdikten sonra CEO CZ, bugün Twitter’dan açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada personelin bu konu üzerinde son derece sıkı çalışmaya devam ettiği ve bu konunun kendi bilgileri dahilinde olduğunu açıkladı.

İşlem ekranında çok da büyük olmayan bir gecikmeden söz eden CEO, yatırımcıların bu durumdan etkilenmemesi adına ekiplerin gereken çalışmaları yaptıklarını, ancak kısa süreliğine bile olsa bu sorundan dolayı Binance kullanıcısı yatırımcıların etkilendiğini açıkladı.

Binance yatırımcıları tepkili

Binance yatırımcıları ise yaşanan bu gecikmeye tepki gösterdi, büyük bir kripto para borsası olarak bilinen ve en büyük ilk 2 arasında yer alan Binance’in, ABD merkezli rakibi Coinbase’ye zaman zaman kötü haberlerle gündeme gelmesi Coinbase’i birkaç adım öne geçiriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı