BorsaHaberler

Binance Borsasından Yeni Delist Kararı

Borsa 5 altcoin işlem çiftini daha delist ettiğini duyurdu.

Piyasanın en büyük kripto borsalarından olan Binance 5 altcoini daha 20 Şubat’ta Türkiye saatiyle 11.00’den itibaren platformdan kaldırılacağını duyuruldu. Platformdan kaldırılacak işlem çiftleri şunlar: VIA/BNB, BNB/USDS, BTC/USDS, ONT/PAX, BAT/PAX.

Yetkililerce yapılan resmi açıklamaya göre kullanıcılar, söz konusu kripto paralar ve platformda bulunan öteki işlem çiftleriyle alım satım yapmaya devam edebilecekler.

Sık sık bu tür delist kararlarıyla gündeme gelen borsanın bu işlemleri rutin izleme faaliyetleri sebebiyle gerçekleştirdiği ifade ediliyor. Borsaya göre bu kararların temelinde “likidite, düşük işlem hacmi ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek” gibi sebepler yatıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu