AnalizBinance Coin

Binance Borsasının Gözdesi BNB Coin İçin Yeni Hedef Ne? Önemli Seviyeler!

Binance Coin Analizi...

Dünyanın en büyük borsası olan Binance’in coini Binance Coin (BNB), 82 milyar dolarlık piyasa hacmiyle en büyük 4. kripto para konumunda bulunuyor. Özellikle Binance borsasının kullanımı ile doğru orantılı büyüyen coin, borsanın milyar dolarlık işlem hacimlerine ulaştığı düşünüldüğünde önü en açık coinlerden olarak biliniyor.

Sene başında yaşadığı yüzde 1600’lük yükselişle mayıs ayında 690 dolar ile rekor kıran BNB, an itibarı ile rekor seviyesinden yüzde 30 geride fiyatlanıyor.

4 Saatlik grafiğe bakıldığı zaman yükseliş trendinde olan BNB (beyaz çizgili alan), şu an için olumlu bir tablo çiziyor. Özellikle fibonaccide kritik bir seviye olan 0.618 seviyesi (513 dolar) önemli bir direnç olurken bu seviyenin kırılmasıyla fiyatın 600 dolarlara kadar yükselmesi bekleniyor.

Özellikle yatırım yapmak isteyen yatırıcıların 450 dolar seviyesi aşağısında veya beyaz trend çizgisi aşağısında stop olması mantıklı görülüyor. Zira her analizimizde belirttiğimiz gibi mutlaka stop limit emirlerinin kullanılması öneriliyor.

Yine 4 saatlik periyotta MA20 ve MA50 seviyeleri üzerine çıkan fiyat, her ne kadar genel olarak olumlu bir tablo çizse de Bitcoin hareketlerini yakından takip etmek son derece önemli.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Haber  Binance'de En Çok Aranan 15 Altcoin!
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu