Kripto HaberleriHaberlerBinance Bu Altcoin'e Sırtını Döndü!

Binance Bu Altcoin’e Sırtını Döndü!

Takip et

Güney Kore borsalarından sonra şimdi de dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün yaptığı açıklamada MimbleWimble güncellemesini kullanan Litecoin (LTC) işlemlerini desteklemeyeceğini duyurdu.

Binance Güney Kore borsaları gibi Litecoin’i delist etmese de kullanıcılarını MimbleWimble güncellemesini kullanarak LTC transferleri yapmamaları konusunda uyardı.

Binance resmi web sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Binance , kullanıcılara herhangi bir işlem bilgisi açıklamadan gizli bir şekilde Litecoin (LTC) transferleri yapma seçeneği sunan yani MimbleWimble Extension Blocks (MWEB) güncellemesini kullanan LTC para yatırma ve çekme işlemlerini desteklemeyecektir.

Gönderenin adresini doğrulayamadığımız için MWEB işlevi aracılığıyla Binance’e yapılan herhangi bir LTC yatırımı alınmayacak veya iade edilmeyecek ve bu da doğrudan para kaybına neden olacaktır.

Paranızın güvenliğini sağlamak için lütfen MWEB işlevi aracılığıyla LTC yatırmayın.”

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda Litecoin’in (LTC) MimbleWimble Extension Blocks (MWEB) güncellemesinin etkinleştirilmesinden sonra Güney Kore’nin en büyük kripto para borsaları LTC’yi delist ettiklerini duyurmuştu.

İlgili Haber
Güney Kore Borsaları Bu Altcoini Delist Ediyor!

Upbit ve Bithumb dahil olmak üzere birçok Kore borsası, MWEB’in kara para aklamayı önleme (AML) kuralları kapsamında kullanıcı transferlerini takip etmelerini engelleyeceğini söyleyerek LTC işlemlerini sonlandırmıştı.

Zira bu güncelleme Litecoin ağının işlem verilerini gizlemesine ve birçok işlemi hızlı bir şekilde yapmasına imkan tanıyor.

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
BAKİ

BİNANCE NİN yeni DOLANDIRMA FORMÜLÜ LUNA DA GÖRDÜK

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları