Kripto HaberleriAltcoinBinance Bu Altcoinin Fiyatını Göstermeye Başladı: Listeleme Mi Geliyor?

Binance Bu Altcoinin Fiyatını Göstermeye Başladı: Listeleme Mi Geliyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Binance, kısa süre sonra piyasaya sürülecek Core DAO (CORE) altcoininin fiyatının verilerini resmi web sitesinde sunmaya başladı.

Bybit ve OKX Gibi Büyük Borsalar Altcoini Listelediler

Son gelişme, Core DAO’nun yerel CORE tokeninin Merkeziyetsiz Finans (DeFi) alanında dikkat çekmesinin ardından geldi. Satoshi Plus konsensüsü tarafından desteklenen coin, OKX, MEXC, Huobi ve son olarak 20 Ocak’ta CORE’u listeleme planlarını açıklayan Bybit dahil olmak üzere sekiz merkezi borsada listelenecek.

Binance CORE fiyat verileri, henüz herhangi bir borsada listelenmediği için şu anda izlenemiyor. Ayrıca Binance, coin’i listeleme planlarını henüz açıklamadı. Ancak, platformun hareketi CORE’un listelenmesinin yakın olabileceğini gösteriyor.

İlgili Haber
Bu Altcoinin Balinası Yüklü Miktarda Coini Binance'e Transfer Etti!

Core DAO, Satoshi Plus ekosistemini geliştiren resmi merkeziyetsiz organizasyondur. Madencilerin zincire hash gücü katkısında bulunarak yeni gelir akışlarına erişmeleri için bir olanak sunmaktadır.

Altcoinin resmi web sitesinde token ile ilgili şu bilgiler yer alıyor:

“SATOSHI Plus konsensüsü, Proof ofWork (PoW) ve Delegated Proof of Stake’i (DPoS) birleştirerek her birinin güçlü yanlarından faydalanırken aynı zamanda eksikliklerini de gidermektedir.

CoreDAO, başarılı bir para birimi oluşturmak için gerekli ağ etkilerini elde edecek ve daha geniş Web3 benimsenmesi için çok ihtiyaç duyulan sıçrama tahtası olarak hizmet edecektir.”

CORE’un arzının 2.1 milyar tokenlik sabit bir sınırı bulunuyor. Üst sınıra ek olarak, tüm blok ödüllerinin ve işlem ücretlerinin bir yüzdesi Ethereum’un “Ultra Sound Money” modeline benzer şekilde yakılacaktır. Yakılacak kesin yüzde DAO tarafından belirlenecektir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları