Haberler

Binance Card Yasaklara Aldırış Etmiyor!

Binance Card adlı kripto banka kartını Rusya'da sunmak isteyen Binance, adım atmaya devam edeceklerini açıkladı.

Üst düzey bir Binance yetkilisi, yabancı bir kripto para haberleri sitesine yaptığı açıklamada yerel ödeme yasaklarının giderek yaklaşmasına rağmen kripto banka kartı olarak tanıtılan Binance Card’ın Rusya’da hizmete sunulacak olduğunu açıkladı. Başkan Putin yönetimi Moskova’da aldığı kararlarda kripto para birimlerinin ödeme aracı ve hizmet satış amacıyla kullanımını yasaklamıştı.

Gelecek aylarda tam yürürlüğe girecek bu yasayı ihlal edenlerin ilgili makamlarca adli cezalara çarptırılacak olduğu vurgulanmış ve tüm Rusya vatandaşlarının bu konuya dikkat etmesi gerektiği belirtilmişti.

Ancak Binance Card’ın Rusya’da sunulacak olduğu açıklanırken, bu açıklamalar akıllarda soru işaretlerine sebep oldu. Binance’in bu hamlesinin Rusya’da kullanıma kapatılmasına sebep olup olmayacağı ile ilgili de soru işaretleri oluştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu