BorsaHaberler

Bitcoin Borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao Türkiye’ye Geliyor

En büyük Bitcoin ve kripto para borsası olan Binance'nin CEO'su bu ay Türkiye'ye geliyor. İşte detaylar...

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bundan birkaç gün önce kendisine “Türkiye’ye gelecek misiniz?” tarzı sorulan sorulara Twitter üzerinden “Ne istediğine dikkat et!” şeklinde cevap vermişti. Ünlü CEO’nun klasikleşen bu cevabı aslında “evet” şeklinde yorumlanıyor. Zira bu şekilde cevap verdiği soruların cevapları geçmişte hep olumlu olarak gerçekleşti.

Bugün Twitter hesabı üzerinden resmi açıklama geldi ve Changpeng Zhao’nun Türkiye’ye geleceği kesinleşti.

20 Kasım’da İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlik kapsamında Türkiye’ye gelecek olan Zhao’nun yanı sıra daha birçok farklı ismin de etkinliğe katılacağı ifade edildi. Ayrıca etkinlikte birçok sürpriz ödülün de katılımcılara dağıtılacağı açıklandı.

Gayrettepe Dedeman Oteli’nde gerçekleşecek olan etkinliğin şu anda kontenjan sayısı 300 kişi ile sınırlı tutulmuş durumda. Ancak çok fazla talep olması durumunda etkinlik adresinin değiştirilebileceği düşünülüyor.

20 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek Binance etkinliğinde, borsanın Türkiye ile ilgili yenilikleri ve yapacağı hamlelerin konuşulacağı öngörülüyor. Son zamanlarda Binance’nin Türkiye ile ilgili ciddi yatırımları olduğu da dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca yakın zaman önce ünlü CEO’ya sorulan “Binance’ye Türk Lirası desteği gelecek mi?” sorusuna yanıt olarak “Ne istediğine dikkat et!” şeklinde cevap vermişti.

Etkinlik detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu