AltcoinBitcoinHaberler

Binance CEO’su Açıkladı: “Sırada Bu Altcoinler Var!”

Binance Lazio fan tokeninin satışına başlıyor.

Sabah saatlerinde Binance borsasından gelen açıklamaların etkisiyle Bitcoin’deki dalgalanma devam ederken, BTC hakimiyetindeki düşüş ile birlikte altcoinlerde bir rahatlama olduğunu gözlemliyoruz.

Taraftar tokenlerin kripto para piyasalarındaki dalgalanmalardan nispeten daha az etkilendiğini gözlemliyoruz. Chiliz ve Socios önderliğinde büyüyen fan token pazarına her gün yeni bir takım katılıyor.

Bunlardan sonuncusu Lazio oldu. Binance, Launchpad de İtalyan takımı Lazio Fan Tokeninin lansmanını duyurdu. Satışa ilişkin işlemlerin TSİ 03.00’da başlaması bekleniyor.

Bu noktada fan tokenlere bir destekte Binance CEO’sundan geldi. En büyük kripto para borsasının başında olan CZ, sabah saatlerinde attığı bi twiti alıntılayarak sırada “fan tokenler var.” dedi.

“Kripto, CEX, ICO/IEO, DeFi, NFT’ler, GameFi, Metaverse ve ardından… sırada ne var?”

“Fan tokenler”

Fanmarketcap verilerine göre, piyasa değerine göre ilk 10’da yer alan fan tokenlerin haber saatimiz itibariyle 24 saatlik ve 7 günlük değişimleri şu şekilde:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu