Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su, Borsanın Sıradaki Hedefini Açıkladı: Satın Alımlar Sürecek!

Binance CEO’su, Borsanın Sıradaki Hedefini Açıkladı: Satın Alımlar Sürecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, kripto para sektörü dışındaki etkisini arttırmakta kararlı. CZ, özellikle kripto para sektörünün dışında kalan şirketleri satın almaya devam edeceklerini belirterek bunun amacını da açıkladı.

Milyarder CEO, dijital varlıkların çekiciliğinin ve tanınırlığının artması için, sektörden olmayan şirketleri almaya devam edeceklerini aktardı. Financial Times’a demeç veren CZ, her ekonomik sektördeki bir veya iki hedefi belirleyip bunlara yatırım yapmak istediklerini aktardı. Zhao, söz konusu şirketleri kripto para sektörüne çekmek istiyor ve bununla kripto para sektörünü büyültmeyi hedefliyor.

CZ, Chelsea’yi Almaktan Vazgeçti

Binance, ABD’nin en büyük haber-yayın şirketlerinden olan Forbes‘a şubat ayında 200 milyon dolarlık yatırım yapmıştı. Binance’in buna ek olarak Rusya’ya yönelik yaptırımlardan etkilenen dünyanın en büyük kulüplerinden Chelsea’nin satın alımına da çok yaklaştığı biliniyor.

Reuters tarafından aktarılan bilgilere göre, Roman Abramovich‘in satmaya karar verdiği Chelsea ekibini almak isteyen CZ, bu konuda görüşmelere bile başladı. CZ’nin Chelsea ekibini temsil eden ABD merkezli yatırım bankası Raine Group ile konuştuğu ancak satın alımdan vazgeçtiği ve bunu reddettiği de vurgulanıyor.

Raine Group geçen ay Forbes’a yapılan yatırıma da öncülük etmiş ve bu sebeple Binance’in yatırım bankası olarak görülmüştü. CZ, kripto para sektörü dışına çıkmakta niyetli olsa da İngiltere gibi ülkelerde henüz kripto para sektörüne özel sorunları bile tam olarak çözemedi. Binance’in İngiliz regülatör FCA ile yıldızı ise henüz barışmış sayılmaz.

İlgili Haber
İngiltere'den Binance'in Yeni Ürününe Yönelik Tehdit: Lisansınızı İptal Ederiz
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları