Kripto HaberleriBinance CoinBinance CEO'su Bu Ülkeyi Hedef Aldı: Banka ve Ödeme Şirketleri Satın Alacağız

Binance CEO’su Bu Ülkeyi Hedef Aldı: Banka ve Ödeme Şirketleri Satın Alacağız

Takip et

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance, 2021’de büyük bir regülatör sorunu yaşamıştı. Dünyanın dört bir yanından regülatif tepkilerle karşı karşıya kalan ve bazı ülkelerdeki hizmetlerini askıya alan CZ, şimdi ise bunu tamamen değiştirmeyi hedefliyor. Ünlü CEO, yaptığı son açıklamasında da Brezilya içerisinde sırtını sağlama yaslamak istediğini ortaya koydu.

Binance, Brezilya’dan Banka Satın Alacak

CZ, dün akşam yaptığı açıklamalarında Binance’in Brezilya içerisinde banka ve ödeme şirketleri satın almak istediğini aktardı. EthereumRio etkinliğine katılan CZ, Brezilya içerisindeki 100 kişilik ekiplerini güçlendirmek istiyor.

Aslında Zhao’nun açıklamalarından hemen önce, Brezilya’nın menkul kıymet brokerage firmalarından olan Sim;paul Investimentos ile Binance arasında mutabakat anlaşması da imzalanmıştı. Bunun aslında büyük satın alımlar öncesi hazırlık olduğu düşünüldü ve Binance CEO’su da durumu doğruladı. CEO, borsanın regülatörler ve hükümetler ile yakınen çalışmak istediğini, böyle alımlarla da duruma hizmet edileceğini vurguladı.

İlgili Haber
Binance'den Yeni Anlaşma: Kripto Para Piyasasındaki Etkisi Giderek Artıyor

Binance, kripto para sektöründeki etkisini devamlı olarak büyüterek ilerliyor ve bir banka satın alınması her şeyi değiştirebilir. Daha önce kripto para sektöründe buna yönelik girişimler olsa da bir kripto para borsasının geleneksel finans sektöründen köklü bir bankayı satın alması henüz görülmedi. Bu da Binance’e regülasyonlar konusunda ciddi esneklik tanıyabilir.

Binance’in büyümesi ise eninde sonunda BNB‘yi etkileyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları