Haberler

Binance CEO’su Changpeng Zhao: “CMC’de Kalacak!”

Binance CEO'su Changpeng Zhao, CMC'de olan web trafiği değerlerini silmeyeceklerini açıkladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, CoinMarketCap’a ekledikleri en fazla trafik alan kripto para birimi borsaları ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamasında kripto para birimi borsalarına giden web trafiğinin açık olan sayfada tarafsız olarak kalacağına değinen Zhao, yatırımcıların veya kullanıcıların bu konuda herhangi bir endişesi olmadığına değindi.

Web trafiği sayfası CMC’ye geçtiğimiz hafta eklendi. Eklenmesinin hemen ardından birçok insan tepki gösterdi ve 1. sırada Binance’e yer verilmesinin doğru olmadığını açıkladı. 1. sırada daha farklı kripto para borsası olduğuna değinenler bir tarafta, tarafsız bile olsa CMC’nin bu konuda web trafiğine yer vermesinin amacın dışında olduğu belirtildi.

Kripto para birimi borsalarının özellikle yakın zamanda daha düşük web trafiği aldıkları bilinirken özellikle CMC’den kimin bu değerlere baktığı soru işareti olmayı sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu