coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su Changpeng Zhao'dan Açıklamalar: Kendi Launchpad'lerine Katılıyor Mu?

Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan Açıklamalar: Kendi Launchpad’lerine Katılıyor Mu?

Binance CEO'su ve kurucusu Changpeng Zhao, vadeli işlemler yapıp yapmadığını ve launchpad projelerine katılıp katılmadığını cevapladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, 2015’ten bu yana hiçbir zaman vadeli işlem yapmadığını ve hiçbir zaman platformda yapılan altcoin lansmanlarına katılmadığını açıkladı.

Binance CEO’su, Kripto Para Vadeli İşlemlerinde Yatırım Yapmadığını Söyledi

Cumartesi günü attığı bir tweet’te Zhao, kendisine Binance’de vadeli işlem yapıp yapmadığını soran bir takipçisine yanıt verdi. Zhao, 2015 yılından bu yana ne Binance’te ne de başka bir yerde tek bir vadeli işlem yapmadığını söyledi.

Ayrıca, platformun çeşitli projeler için ilk borsa arzlarına (IEO’lar) ev sahipliği yapan token satış platformu Binance Launchpad’e de hiç katılmadığını söyledi.

Binance Launchpad’in son projesi Open Campus (EDU) altcoiniydi.

İlgili Haber  Bu 4 Altcoin, Güney Kore Kripto Para Borsalarında Olağandışı İşlem Hacimleri Görüyor!

2019’da faaliyete geçen Binance Futures, çeşitli sözleşmelerde 125x’e kadar kaldıraç sunan bu alandaki popüler platformlardan biri.

Binance Launchpad, kullanıcıların diğer platformlarda listelenmeden önce yeni tokenleri satın almasına olanak tanıyan borsanın bir diğer popüler özelliğidir.

CZ, net değerinin önemli bir yüzdesinin Binance Coin (BNB) varlıklarından oluşmasına rağmen, erken dönemde satın aldığı bir miktar BTC’ye hala sahip olduğunu açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları