binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBinance CEO’su CZ, Kripto Piyasası ile İlgili Açıklama Yaptı: FUD Bitti

Binance CEO’su CZ, Kripto Piyasası ile İlgili Açıklama Yaptı: FUD Bitti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı açıklamasında kısa bir süre önce platformda yaşanan FUD dalgasının ardından söz konusu olayların etkisinin sonlandığını açıkladı.

Binance CEO’su, kısa bir süre önce büyük medya kuruluşlarında haberleştirilen ve borsadan milyarlarca dolarlık para çekimi yaşandığına dair haberlere atıfta bulundu.

Changpeng Zhao: “Binance’ten FTX Çöküşünde Çekilen Tüm Varlıklar Geri Geldi”

Zhao, daha önce bahsedilen tüm “para çekimlerinin” yeniden Binance’e geldiğini söyledi. Buna ek olarak CEO, söz konusu olayların şirket için iyi bir stres testi olduğunu da ifade etti.

Kripto para borsası FTX’in çöküşünün ardından gözler dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’e çevrilmiş ve şirket ile ilgili bazı FUD dalgaları yayılmıştı. Bunun ardından panikleyen birçok kripto kullanıcısı borsadan fonlarını çekmeyi tercih etmişti.

Zhao, böylelikle söz konusu FUD dalgasının bitişine işaret etti.

İlgili Haber  Gündemdeki Altcoinin 1 Numaralı Balinası Binance'e 1 Milyon Coin Gönderdi!

Mevcut durumda dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında ilk 10’daki borsalarının tamamının toplam varlığı Binance’inkinden daha az. Zhao, Twitter üzerinden gönderdiği mesajında bu durumu şöyle değerlendirdi:

“Güven duygusunun ağ etkileri vardır. Sanırım FTX öncesi seviyelere geri dönüldüğünü düşünüyorum.”

Paylaşılan verilere göre şirketin en yakın rakibi olan Bitfinex’in toplam varlığı 8.17 milyar dolar, ikinci en yakın rakibi OKX’in ise 7.67 milyar dolar varlığı bulunuyor. Binance’in toplam varlığı ise 67.33 milyar dolar seviyesinde.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail