BorsaHaberler

Binance CEO’su CZ, Şirketin İflas Etmesi Durumunda Yatırımcıların Paralarına Ne Olacağını Açıkladı!

Binance CEO'su CZ, şirketin iflas etmesi halinde yatırımcı paralarının akıbetine dair yeni bir açıklama yaptı.

Kripto sektörünün en zengin insanı Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Binance platformunun iflas etmesi halinde, şirket hissedarlarından önce ilk olarak kullanıcılara geri ödeme yapılacağına dair güvence verdi.

Reddit üzerinde gerçekleştirilen bir soru-cevap etkinliğinde konuşan Changpeng Zhao, çöküşüne rağmen Terra (LUNA) ticaretini devam ettirme kararı, Binance’in kullanıcı fonlarını nasıl yönettiği ve Binance Chain’in geleceği gibi farklı konularda açıklama yaptı.

Changpeng Zhao, “kullanıcılar hissedarlardan önce gelir, bu durumla ilgili bir probleminiz varsa, güle güle” dedi.

“İflas ve Benzeri Bir Durumda, Şirket Hissedarlarından Önce Kullanıcılara İade Yapılır”

CZ, kripto para borsası kullanıcılarının fonlarıyla şirketin operasyonel fonlarının asla karıştırılmadığını söyledi. Changpeng Zhao ayrıca yatırımcılara herhangi bir iflas ya da benzeri bir durumda “fonların şirket hissedarlarından önce kullanıcılara iade edileceği” konusunda güvence verdi.

Binance Chain’in merkezi yapısı hakkında da konuşan CZ, düşük doğrulayıcı sayısına sahip olması sayesinde ağın daha hızlı işlemler gerçekleştirebildiğini söyledi:

“Blockchain gelişiminin bu döneminde node sayısı ile ağın performansı arasında bir ters orantı olduğunu düşünüyorum.”

İlgili Haber
Coinbase CEO'su, "Borsa İflası" Konusunda Net Açıklama Yaptı!

CZ: “Tüm Yatırımım Binance Üzerine Kurulu”

Changpeng Zhao, ayrıca yatırımcılara da birtakım mesajlar verdi:

“Yatırım açısından ben iyi bir örnek değilim. Yatırımlarımı çeşitlendirmiyorum. Çoğu insana çeşitlendirmelerini tavsiye ediyorum. Ama benim tüm varlıklarım Binance üzerine kurulu.”

Changpeng Zhao ayrıca, tamamen kripto paralar, BNB ve BTC’ye yatırım yaptığını ve gittiği her yerde alışveriş için Binance Card kartını kullandığını söyledi.

Daha önce Tokyo Borsası ve Bloomberg Tradebook’ta geliştirici olarak çalışan ve halk arasında CZ olarak bilinen Changpeng Zhao, 2017 yılında Binance’i kurmuştu.

Forbes’a göre CZ, şirketin toplam %30 hissesine sahip ve şu anda 17.4 milyar dolarlık net servetiyle dünyanın en zengin 19. kişisi konumunda.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
@payiz.571

Milletin evini yıktınız, Allah belanızı versin. Bıktık bu Singapurlu ve Çinli p.ç lerden.

Anonim

Lunaya sahip çıkmaıdlar luna düzeltmeden kimse size güvenmez

Mustafa

Cz nin batışı kripto piyasasını yıllarca içinden çıkılmayacak bir hale getirir düşünmesi bile felaket her ne kadar başka büyük borsalar olsa da binance dünyanın en iyi ve güvenilir borsası bence

Anonim

Kendisini saygiyla aniyorum :)) ….


Başa dön tuşu