Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su CZ'den Bitcoin ve Kripto Para Sektörü İçin 2023 Açıklamaları!

Binance CEO’su CZ’den Bitcoin ve Kripto Para Sektörü İçin 2023 Açıklamaları!

Takip et

Binance CEO’su Chanpeng Zhao, sektörün “kötü” bir 2022’den sonra “daha sağlıklı” bir yerde olduğunu ve 2023’te daha iyi şeyler beklediğini söyledi.

Binance CEO’su: “İyileşme Bekliyorum”

Atina’da düzenlenen bir Binance etkinliğinde konuşan Zhao, kripto para sektörünün geleceği ile ilgili şunları söyledi:

“İyileşme bekliyorum. Bence 2022 gerçekten kötü bir yıldı, son altı ay çok fazla şey olmuş gibiydi. Şimdi sektör daha sağlıklı.”

Ancak CZ, herhangi bir spesifik tahminde bulunmayı reddetti. Zhao, “Bizim için işin püf noktası sektörü izlemek ve ardından trend ne olursa olsun onu desteklemeye çalışmak” dedi.

FTX’in çöküşünün ardından sorunlu kripto şirketleri için bir kurtarma fonu başlatan CEO, konu eski rakibine geldiğinde lafını esirgemedi:

 “FTX daha çok Madoff’a benziyor. Yalan söylüyor, ponzi yapıyor. FTX’in batmış olması diğer tüm işlerin kötü olduğu anlamına gelmez.”

Binance bugün erken saatlerde, borsanın sağlıklı ve sorunsuz olduğunu göstermek amacıyla Bitcoin ile başlamak üzere rezerv kanıtı sistemini yayınladı. Binance, Bitcoin için hesap bakiyelerinin ve borsanın Bitcoin rezervlerinin anlık görüntüsünü sundu. Rezervlerinde 582.485 Bitcoin olduğunu iddia ederken, kullanıcılarının net 575.742 Bitcoin bakiyesi var.

İlgili Haber
Tron (TRX) Kurucusu Ve Binance Ortak Oluyor!

Zhao, Binance’in sağlam bir konumda olduğunu ve para kazanmaktan ziyade pazarı büyütmeye odaklandığını söyledi:

“Artık yeterince gelirimiz var. Kârı maksimize etmeye çalışmıyoruz. Sürdürülebilir olmak istiyoruz.”

Ayrıca, bir yıl önce startup değerlemelerinin aşırı yüksek olduğunu ve o zamandan beri makul seviyelere indiğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları