Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su Kripto Para Regülasyonları Hakkında Konuştu!

Binance CEO’su Kripto Para Regülasyonları Hakkında Konuştu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük borsası Binance farklı ülke düzenleyicileri ile yaşadığı onay sorunlarından sonra savaşmaktan vazgeçerek yetkililer ile görüşmeye başlamıştı.

CNBC’nin Squawk Box programına katılan Binance CEO’su Zhao Changpeng, yaşadıkları düzenleyici sorunlarından sonra Binance’nin kendisini merkezi bir işletme olarak yeniden kurmaya yöneldiğini söyledi.

CZ, Binance’nin merkezileşme yolunda net adımlarla ilerlediğini ve bu bağlamda şirket odağını teknolojik gelişmelerden finansal hizmetlere kaydırmaları gerektiğini ifade etti.

“Dünyanın en büyük kripto para borsası olma konusunda şu anda en önemli noktadayız.
Binance olarak bir teknoloji şirketinden finansal hizmetler şirketine geçmemiz gerekiyor.”

CZ, şirketin bölgesel merkezlerden yerel şubelere kadar fiziksel olarak merkezlerini kurmaya başladığını da vurguladı.

Kripto para endüstrisinin büyümeye devam ettiğini belirten CZ, yerel düzenleyicilerin merkezi olmayan yapılarla nasıl çalışacağını bilmediğinden dolayı Binance gibi borsaların merkezi olmayan temellerden uzaklaşması gerektiğini söyledi.

Son olarak düzenlemelerin kripto para sektörü için iyi olduğuna inandığını dile getiren CZ’ye göre düzenlemeler daha geniş kitlelere ulaşmalarını sağlayacak.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları