HaberlerKripto Para

Binance CEO’su: “Kripto Para Yatırımı Herkese Göre Değil!”

Kripto para yatırımı size göre mi?

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, Yahoo Live ile yaptığı röportajda bazı kişilerin kripto para yatırımı yapmasına gerek olmadığını söyledi.

CZ, kripto para birimlerine yönelik sert eleştirileri ile bilinen ve eleştirilerine devam eden Hathaway CEO’su Warren Buffett’in kriptoya ilgisiz olmasından rahatsız olmadığını ifade etti.

Warren Buffett gibi bazı milyarderlerin kripto para yatırımı yapmaması durumunda bir eksiklik olmayacağını belirten Binance CEO’su kripto yatırım işinin herkese göre olmadığını belirtti.

“Onu kripto yatırımı yapmaya ikna etmem. Bence herkesin kriptoya yatırım yapması gerekmiyor.

Annem interneti pek kullanmıyor ve sorun değil. İnternet iyi. Annem iyi. Bu yüzden herkesi kripto kullanmaya ikna etmek zorunda değiliz.”

CZ, Buffett’in birçok başarılı yatırım tezi olduğunu ve buna saygı duyduğunu belirttikten sonra aslında benzer yatırım stratejilerine sahip olduğunu söyledi.

“Buffett, çok başarılı ve iyi bildiği az sayıda hisse senedine sahip olmayı seviyor. Portföyünü yüzlerce hisseyle çeşitlenmek istemiyor.

Bu benim kişisel zihniyetime çok benziyor. Ben de sadece BNB ve Bitcoin’e sahibim. Farklı kripto paralar ile çeşitlendirme yapmıyorum.”

CZ ayrıca Warren Buffett’in kripto para yatırımı yapması durumunda endişelendiğini belirterek “kripto paralarını nasıl güvende tutacağına dair gerekli bilgi ve beceriye sahip olmayabilir” dedi.

Önceki yıllardaki bir röportajında kripto para birimleri için fare zehiri tabirini kullanan Warren Buffett, sonrasında da benzer ve sert eleştiriler yapmaya devam etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu