binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBinance CEO'su "Kripto Paraların Geleceği Heyecan Verici" Dedi, Nvidia Örneğini Gösterdi

Binance CEO’su “Kripto Paraların Geleceği Heyecan Verici” Dedi, Nvidia Örneğini Gösterdi

Binance CEO'su Richard Teng, yaptığı açıklamasında kripto para dünyasının geleceği hakkında konuştu. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance’in kurucusu ve aynı zamanda adını şirket ile özdeştirmiş bir CEO olan Changpeng Zhao’nun ardından bu zor görevi devralan Richard Teng, kripto para piyasasının genel gidişatı hakkında konuştu.

Teng, Nvidia’nın son zamanlarda yaşadığı yükselişlere dair konuştu. Şirketin Amerikan borsalarındaki hisse senedi son bir yılda %200’den fazla yükseliş yaşadı.

Ekran kartı (GPU) üreticisi olarak büyük bir genişleme gösteren Nvidia, bu büyümesinin önemli bir kısmını yapay zeka (AI) alanında yaşanan son gelişmelere borçlu.

İlgili Haber  JPMorgan, Bitcoin'in Önündeki En Büyük Tehlikeyi Açıkladı

Teng, Nvidia’nın büyümesini, kripto para piyasasının daha ne kadar büyüyebileceğinin bir işareti olarak belirledi. Teng’e göre sadece bir şirket olan Nvidia’nın toplam piyasa değeri, tüm kripto para piyasasının toplam piyasa değerine neredeyse eşit.

Buna ek olarak Teng, söz konusu örneği göstermesinin ardından “kripto para piyasası için geleceğin heyecan verici” olduğunu söyledi.

Toplam kripto para piyasası piyasa değeri bugün 2 trilyon dolar barajını aştı. Bununla birlikte Nvidia’nın piyasa değeri ise Teng’e göre 1.8 trilyon dolar civarında seyrediyor.

Bununla birlikte Teng, kısa bir süre önce yaptığı paylaşımda, takipçilerine 50.000 doların üstüne çıkan Bitcoin’in 2024 yılı sonunda hangi seviyede olabileceğine dair bir anket paylaştı ve seçenekleri 40.000, 80.000 ve 120.000 dolar olarak belirledi. Anketin sonucunda 120.000 dolar beklentisi öne çıktı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail