binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su Listeleme Ücreti İddialarını Yalanladı

Binance CEO’su Listeleme Ücreti İddialarını Yalanladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, son zamanlarda listeleme ücretleri ile gündeme oturmuş durumda.

Geçtiğimiz gün Expanse Token’in kurucusu Christopher Franko, tokenlerinin Binance’de listelenmesi için 400 BTC talep edildiğini iddia etmişti.

İlgili Haber  Binance: Kripto para listeleme kriterleri farklı

Bu iddiaları sert bir dille reddeden Binance CEO’su Changpeng Zhao, “kişiler listeleme ücretleri üzerinden bize saldıracaklarına kendi coinlerini kalitesini gözden geçirsinler” şeklinde açıklamada bulundu.

Bir Tweet dizisiyle açıklamalarına devam eden Zhao, şu şekilde konuştu:

400 hatta 4000 BTC bile ödeseler işe yaramayan coinleri sistemimizde listelemiyoruz. Ethereum, EOS, Monero, Litecoin, Ripple, NEO gibi coinler hiçbir ücret alınmadan sistemimizde listelendi. Asıl sorulacak soru, “Binance’nin listeleme ücreti ne kadar?” değil “Coin’im yeterince iyi mi?” şeklinde olmalı. Projenize odaklanın.

Zhao ayrıca iddiaların kaynağı olan e-posta’nın gerçek olmadığını ve Binance’nin ücretleri BTC ile kabul etmediğini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail