Kripto HaberleriHaberlerBinance: Kripto para listeleme kriterleri farklı

Binance: Kripto para listeleme kriterleri farklı

Takip et

Binance, kripto paraları nasıl listeledikleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kripto paraların listelenmesi için hiçbir adım atmadıkları ve sadece ICO kurucuları veya yöneticileri tarafından ıslak imzalı olarak kripto paranın listelenmesi yönünde kendilerine bir talep gönderilmesi durumunda gerekli incelemeleri yaptıklarını ve bu incelemeler sonucunda karar verildiğini açıkladı.

Kripto paraların listelenmesi konusunda kesin kararları olduğu ve bu kararların kesinlikle tek bir karar mekanizmasına dayalı olarak çalıştığını açıkladı.

ICO listeleme şartları tek bir imzaya bağlı

Binance yöneticisi kripto paraları listelensin isteyen ICO kurucusu veya yöneticisinin ıslak imza ile kendilerine başvurmasının hemen ardından incelemelere başladıklarını ve hukuksal olarak olası bir problem görülmüyor ise belirli bir inceleme aşamasının ardından listeleme yapılıp yapılmayacak olduğuna karar verildiğini açıkladı. Kripto paralar ile ilgili yapılan bu açıklama kısa süre içerisinde birçok yatırımcının merakını giderirken, bazı ICO sahiplerinin ise ıslak imza ile başvuru yapmaması dolayısı ile hiçbir şekilde Binance’de kripto paralarının listelenemeyecek olduğu bu açıklama ile kesinleşmiş oldu.

Güncelleme:

Geçtiğimiz gün, Bittrex, Poloniex gibi borsalarda listelenen Expanse token yetkilileri, twitter üzerinden Binance’ye başvuru yaptığını söyledi. Binance’nin listeleme ücreti için 400 BTC istediğini iddia edildi. Bu rakam şuanki kur fiyatları ile 2 milyon 600 bin dolar yani 14 milyon ₺’den daha fazla. Bu rakam ile geleneksel borsalardan bile dhaa fazla bir fiyat istendiği ortaya çıkmış oldu.

*Binance dünyanın en büyük borsalarından bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları