binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su Richard Teng'ten Nijerya Açıklaması: 'Dünya Çapındaki Tüm Şirketler İçin Tehlikeli...

Binance CEO’su Richard Teng’ten Nijerya Açıklaması: ‘Dünya Çapındaki Tüm Şirketler İçin Tehlikeli Bir Durum!’

Binance CEO'su, kripto borsasının Mali Suç Uyum ekibinin başkanı Tigran Gambaryan'ın serbest bırakılması için Nijerya hükümetine çağrı yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance CEO’su Richard Teng, kripto borsasının Mali Suç Uyum ekibinin başkanı Tigran Gambaryan’ın serbest bırakılması için Nijerya hükümetine kamuoyu önünde bir çağrı yaptı.

Gambaryan, düzenleyici denetimle ilgili görüşmeler için Şubat ayında ülkeye yaptığı ziyaretin ardından Nijeryalı yetkililer tarafından 70 günü aşkın bir süredir gözaltında tutuluyor.

Durumu ele alan bir blog yazısında Teng, Gambaryan’ın serbest bırakılmasının önemini vurgulayarak, “Bildiğiniz gibi, sevgili meslektaşlarımızdan biri olan Tigran Gambaryan, 70 günden fazla bir süredir Nijerya’da hükümet tarafından tutulmaya devam ediyor” dedi.

Gambaryan’ın tutukluluğunun doğuracağı sonuçlara ilişkin endişelerini de dile getiren Gambaryan, bu durumu “dünya çapındaki tüm şirketler için yeni ve tehlikeli bir emsal” olarak nitelendirdi.

İlgili Haber  Grayscale'in Bitcoin ETF'sinde Çıkış Serisi Sona Erdi! Ard Arda Girişler Görülmeye Başlandı!

Gambaryan’ın gözaltına alınması, Binance’in Afrika Bölge Müdürü Nadeem Anjarwalla’nın da Şubat ayında gözaltına alındığı benzer bir olayın ardından geldi. Anjarwalla Mart ayında gözaltından kaçmayı başardıktan sonra manşetlere çıkmıştı.

Teng’in kamuoyuna yaptığı çağrı, durumun ciddiyetini vurguluyor ve Binance’in çalışanlarının haklarını savunma konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

Borsa yöneticileri Nijeryalı yetkilileri Gambaryan’ın serbest bırakılmasına öncelik vermeye ve meselenin adil bir şekilde çözülmesini sağlamaya çağırıyor.

Kripto endüstrisi küresel çapta düzenleyici zorlukların üstesinden gelmeye devam ederken, bu gibi olaylar bireylerin haklarını koruyan ve ticari faaliyetler için elverişli bir ortamı teşvik eden açık ve şeffaf düzenleyici çerçevelerin öneminin altını çiziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail