binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinGrayscale'in Bitcoin ETF'sinde Çıkış Serisi Sona Erdi! Ard Arda Girişler Görülmeye Başlandı!

Grayscale’in Bitcoin ETF’sinde Çıkış Serisi Sona Erdi! Ard Arda Girişler Görülmeye Başlandı!

Grayscale'in GBTC spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) üst üste ikinci gün net giriş kaydederek çıkış serisini bitirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SosoValue verilerine göre Grayscale’in GBTC spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) üst üste ikinci gün net giriş kaydetti.

Grayscale’in Bitcoin ETF’si Net Girişlerin İkinci Gününü Gördü

Fon Pazartesi günü 4 milyon dolar çekerek, geçtiğimiz Cuma günü 63 milyon dolarlık bir ilaveyle sona eren 78 günlük net çıkış serisinin ardından pozitif bir değişime işaret etti.

Ocak ayında bir spot Bitcoin fonuna dönüşmesinden bu yana GBTC 17 milyar dolarlık kümülatif net çıkış yaşadı.

Buna rağmen, web sitesinde bildirildiği üzere, 11 Ocak’ta 619.220 BTC’den bir düşüşle şu anda yaklaşık 292.217 BTC (18,4 milyar dolar) varlık yönetiyor.

Diğer yandan, ABD merkezli 11 spot Bitcoin ETF’si Pazartesi günü toplam 217,06 milyon dolar değerinde fon ekledi. Fidelity’nin FBTC’si 99 milyon dolar ile net girişlere öncülük ederken, Ark Invest’in Bitcoin fonu 76 milyon dolar çekti.

Geçen hafta sıfır ila negatif akış kaydeden BlackRock’ın IBIT fonu, Pazartesi günü 22 milyon dolarlık bir giriş kaydetti.

İlgili Haber  Ethereum'da Günlük Yakım Miktarı Son 4 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi! İşte Nedeni!

Invesco ve Galaxy Digital’in BTCO’su da 11 milyon dolar değerinde günlük net giriş bildirdi ve Bitwise, VanEck ve Franklin Templeton fonlarının her biri yaklaşık 2 milyon dolarlık net giriş elde etti.

Bu fonlar, 23 Nisan’dan bu yana ilk toplam net giriş olan geçen Cuma günü yeniden kazandıkları pozitif akışı sürdürdü. Geçen ay, ABD spot Bitcoin ETF’leri için ilk net aylık çıkış kaydedildi ve yaklaşık 343,5 milyon dolar fonlardan çıkarıldı.

Bununla birlikte, bu fonların günlük işlem hacmi Mart ayındaki zirvelerine kıyasla azaldı. Geçen hafta toplam işlem hacmi yaklaşık 11 milyar dolar olurken, Mart ayının ilk haftasında 32 milyar doların üzerinde işlem hacmi kaydedildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail