Kripto HaberleriBitcoinBinance CEO’sundan Malta Önerisi

Binance CEO’sundan Malta Önerisi

Takip et

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir konferans sırasında yaptığı açıklamasında tüm ülkelerin kripto paralar konusunda Malta’yı örnek almasını ve Malta hükümetinin aldığı kararları incelik ve özenle incelemesi gerektiğini ifade etti. Kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında en iyi kripto para yasalarının ve kurallarının Malta’da olduğunu belirten Binance CEO’su Changpeng Zhao, daha hızlı ve daha iyi bir şekilde sisteme entegre olmak, kripto paralara uyumlu bir ülke durumuna gelmek için Bitcoin ve tüm kripto para konularında Malta’nın örnek alınması gerektiğini açıkladı.

Kripto paralara dair bir süre önce Güney Kore, ABD ve birkaç tane farklı ülkenin yeni yasalar üzerinde çalıştıkları, bu yasaların kısa ve uzun vadede devreye alınmasının beklendiği ama ne kadar başarılı olacaklarının ise bilinmediği bilgisi paylaşılmıştı.

Yatırımcıları Korumak Gerekiyor

Yatırımcıların korunması ve güvenlik adına Malta’da alınan kripto para yasalarına uyumlu hale gelmek tüm dünyada daha iyi sonuçlar verebilir. Sonucunda Malta dünyanın en iyi kripto para yasalarına sahip ve özgür ülkelerden bir tanesi olarak değerlendiriliyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları