blank
EthereumHaberler

Binance CEO’sunun Ethereum (ETH) Yorumu Yatırımcıları Üzdü! “Fakirleşecekler”

Binance CEO'sunun Etheruem yorumunu aktardık

Ethereum’un uzun süredir çözemediği yüksek komisyon ücretleri Etheruem’un artan fiyatıyla birlikte çekilmez bir hal aldı.

Bazı durumlarda 1 dolarlık bir transfer için 100 dolarlık komisyon ücreti ödemeniz gerekebiliyor. Bu sorunu çözmek için uzun süredir çalışan Ethereum geliştiricilerinin bu yıl içerisinde somut adımlar atması bekleniyor.

Son dönemde “Ethereum Killer” olarak piyasaya sürülen Polkadot, ADA, BNB gibi coinlerin  Ethereum’daki bu sorunların ekmeğini yediğini gözlemliyoruz.

Ancak tüm bu olumsuzluklara ve rakiplerin baskısına rağmen Ethereum ağı her gün büyümeye devam ediyor.

Bu durumdan rahatsız olan rakiplerin başında da Binance CEO’su Changpeng Zhao geliyor. Kendi coini BNB’yi shillemek için zaman zaman Ethereum’daki komisyon ücretlerinin yüksekliğinden yakınan CZ bu defa sınırı biraz aşarak Ethereum yatırımcılarının fakirleşeceğini iddia etti.

“Ethereum şu anda zenginler için bir ağ, ancak yakında bu adamlar fakir olacak.”

İfadelerinin sert olduğunu fark eden CEO açıklamasını yumuşatmak için “ETH’yi seviyorum, artık kullanmıyorum” diye ekledi.

Dünyanın en büyük kripto para borsasının CEO’sunun yorumunun farklı bir FUD’u körükleyebileceğini düşünen bir çok yatırımcı bu açıklamalara tepki göstererek etik bulmadıklarını ifade etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu