Binance CoinKripto Para

Binance Coin (BNB) Fiyatı Rekor Kırdı

Binance Coin (BNB) tarihinin en yüksek seviyesini görerek tarihinin en iyi fiyat rekorunu bugün kırdı. Bir süredir gördüğü ilgi ve güven verici olması nedeniyle yatırımcıların sık sık talep gösterdikleri kripto para birimleri arasında olan Binance Coin (BNB), yatırımcılardan gelen arz ve talebin artmasına bağlı olarak değerinde büyük bir artış yaşandı. Kripto para birimleri arasında ilk 10 sırada olan ve geleceğin Bitcoin’i olabilecek olduğu iddia edilen Binance Coin (BNB), 25.49 dolar ile bugün sabah saatlerinde rekorunu tekrarlamış oldu.

Bitcoin fiyatı ve ETH fiyatının Binance Coin (BNB) kadar değer kazanamadığı gün boyunca yatırımcılar en çok BNB’ye ilgi gösterdiler ve gelen talep nedeniyle fiyatta büyük bir artış oldu. Binance Coin (BNB) değerinin 25.49 doları görerek tarihinin en yüksek seviyelerini görmesi yatırımcıların ilgisi ile karşı karşıya kalırken, bazı Binance Coin (BNB) yatırımcıları gelecekte daha fazla insanın sahip olmak isteyeceği kripto para biriminin Bitcoin değil, BNB olabilecek olduğunu açıkladı.

Yatırımcılar doğruyu biliyor, bilmeyenler yolunu kaybediyor

Bazı kripto para yatırımcıları nereye ve nasıl yatırım yapacak olduklarını, kripto para birimlerinin bir fan olmak için doğru konu olmadığını ve en çok kazandıran kripto para biriminin sürekli olarak değiştiğini kripto paraların tamamının desteklenmesi gerektiğini düşünerek hareket ediyor. Bazı kripto para yatırımcıları ise Binance Coin (BNB) gibi kripto paraların bir gün son bulacak olduğunu, piyasanın tek gerçeğinin Bitcoin veya altcoinler arasında olduğunu iddia ederek sabit tek kripto para birimine yatırım yaparak gelir kazanabilecek olduğu yerde büyük ve geri onarımı mümkün bile olamayabilecek kadar fazla kayıplar yaşayabiliyorlar.

BNB ve benzer kripto para birimleri son dönemde Bitcoin’i geçebilecek kadar yükselmedi ancak bu yükselişlerin ardından eğer büyük bir değer kaybı olmazsa böyle devam ederse ilginin daha fazla artmasına ve kripto paraların piyasa fiyatı ile piyasa hacminin büyük oranda yükselmesine bağlı olarak Bitcoin’lerini satarak BNB alabilecek olan kişi sayısının yükselmesi bekleniyor.

BNB gibi kripto para birimlerinin kısa ve uzun vadeli yatırımcılar için her zaman kazandırma potansiyeli bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu