Binance CoinHaberler

Binance Coin İle Kritik Döneme Giriliyor

Binance Coin İle Kritik Döneme Giriliyor. Ocak ayından günümüze kadar yüzde 220 değer kazanan kripto para, bir kaç gün içinde BNB’de milyonluk coin akımı gerçekleşmeye başlayacak. Değer istikrarını sağlamak ve enflasyonu daha dengeli hale getirmek için Binance kuruluşu, her yılın çeyreklik dönemlerinde kripto parası olan Binance Coin’in bir miktarını yakarak sirkülasyonu önemli ölçüde azaltıyor. Bu sirkülasyonun azalması için yakılan son tarih 15 Ocak’tı. Borsa bu yakımı her yılın ilk çeyreğinde ve ayın 15’inde gerçekleştiriyor. Şimdi ise BNB yakımının tekrar gerçekleşeceği şu günlerde Binance’den haber bekleniyor.

Yaklaşık Değer 10 Milyon Dolar

2019 yılının ikinci yakımı için ne kadar BNB yakımı gerçekleşeceği henüz açıklanmış değil. Fakat tahminler 1,5-2 milyon arasında olabileceği savunuluyor. Son yakımda ise 1,6 milyon BNB dolaşımdan çıkarılmıştı. Bunun da toplam değeri yaklaşık 10 milyon dolar etmektedir.

Binance’nin yaptığı açıklamalara göre bu döngü BNB 100 milyon kalana kadar sürdürüleceğe benziyor. Şu an ise piyasadaki dolaşan BNB miktarı 142 milyon.

Binance, bu konu için özel olarak Twitter’da bir yarışma başlatmış durumda. Bu yarışmaya göre borsa, 2019’un ilk çeyreği için yakılacak olan BNB miktarı üyeler tarafından tahmin edilecek. Tahmine en yakın olan kişiye ise Binance sweatshirt hediye edilecek.

2019’un ilk aylarından günümüze kadar BNB önemli ölçüde değer kazanmaya devam ediyor. Yüzde 200 ile yılın başında 6 dolar olan BNB şimdi ise 19.3 dolar değerinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu