Kripto HaberleriHaberlerBinance Dogecoin'i Ekledi!

Binance Dogecoin’i Ekledi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dogecoin kripto parası bundan sonra Malta merkezli Binance kripto para borsasında aktif olarak alım-satımlara açık olacak. Kripto paraları listelemeye devam eden ve daha fazla sayıda kripto para birimi listelemek istediklerini her fırsatta söyleyen CZ’nin son dönemde listelediği ve en yüksek fiyat artışına sebep olduğu kripto para ise Dogecoin oldu.

Dogecoin Binance tarafından listeleme alındığına dair yapılan açıklamadan kısa bir süre sonra %30’a kadar, ardından %37’ye kadar değer kazandı ve gün içerisinde en fazla değer kazanan kripto paralar arasına yerleşti.

Kripto para birimi yatırımcılarının son yıllarda giderek artan altcoin ilgisi Binance ve diğer birçok kripto para borsasının yeni altcoinleri eklemesinde büyük rol oynamakta. Bazı borsalar bu konuda yeni kripto paraları listelemek ile ilgili geç kalmış olsa da birçok alternatif kripto para borsasından işlem yapmak mümkün olabildiği için kripto para yatırımcıları istedikleri her saniye, her dakika, her gün hangi kripto para birimini almak veya satmak istiyorsa sadece saniyeler-dakikalar içerisinde işlem yapabiliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları