BorsaHaberler

Binance, Dünyaca Ünlü Şarkıcıya Yeni Turnesi İçin Sponsor Oldu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, son derece popüler bu şarkıcıya sponsor olduğunu duyurdu.

Kripto para borsası devi Binance yaptığı açıklamada The Weeknd’in “After hours Til Dawn” turnesinin resmi sponsoru olduğunu duyurarak, önde gelen bir kripto firmasının popüler bir performans sanatçısına fon sağladığı ilk örneklerden birine imza attı.

Binance ayrıca The Weeknd’in NFT koleksiyonunun piyasaya sürülmesine yardımcı olmak ve katılımcılara turdan hatıra NFT’ler vermek için inkübatör ve hızlandırıcı HXOUSE ile ortaklık kurdu.

The Weeknd yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Binance ile birlikte çalışmak çok mantıklıydı ve hayranlarımın iyi bir amaca destek olurken yaratıcı bir yolla kripto paraları deneyimlemeleri için sabırsızlanıyorum. Kripto paralar ile ilgili pek çok fırsat var ve bence bu sadece bir başlangıç.

The Weeknd, 2021’in başlarında NFT koleksiyonlarını piyasaya süren ilk tanınmış ünlülerden biriydi. Daha önce yayınlanmamış müzik ve sanat eserlerinin satışı NFT pazarı Nifty Gateway’de gerçekleşmişti.

Binance ve Diğer Kripto Para Borsalarının Sponsorluk Anlaşmaları Artıyor

Binance ayrıca, 31 Mart 2022’de Grammy Ödülleri’nin arkasındaki organizasyonla ortaklık kurarak müzik medyası kuruluşlarıyla işbirliği yapma konusunda da bir sicile sahip.

Kripto para borsaları özellikle ses getiren etkinliklere sponsor olmalarıyla son zamanlarda adlarından söz ettiriyor. ABD’de en fazla takip edilen etkinliklerden biri olan Superbowl karşılaşmasında da Coinbase, FTX ve Binance çeşitli reklamlar yayınlayarak kullanıcı kitlelerini genişletmişlerdi.

Bununla birlikte kripto piyasasındaki fiyatların düşüşünün ardından Coinbase gibi bazı borsalar birtakım işten çıkarmalar yapmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu