Haberler

Binance Europe Operasyon Müdürü İstifasını Sundu!

Binance Europe operasyon müdürü Mariana Gospodinova, farklı bir kripto para borsasına geçişi nedeniyle istifasını sundu.

Sayılı büyük kripto para birimi borsasından bir tanesi olan Binance’in yeni bir gelişme ile sarsıldığı öğrenildi. Binance Europe operasyon müdürü Mariana Gospodinova, geçtiğimiz Çarşamba günü şirkete istifasını sunarak Hong Kong merkezli Crypto.com isimli kripto para borsasına transfer oldu.

Binance Europe operasyon müdürü Mariana Gospodinova, 2018 yılında Binance’ta görevine başlamış ve 1 yıldan uzun süredir görevine devam ediyordu. Neden dolayı Crypto.com’a geçtiği hakkında basına kamuoyu açıklaması yapmayan isim, bir süredir sessizliğini korumayı sürdürüyor.

Binance, yakın zamanda çok fazla insan tarafından güvenilir kripto para borsası olarak görülüyor olsa da ödenen maaşlar ve diğer haklar dolayısı ile bazı isimler borsadan ayrılabiliyor. Coinbase de geçmişte buna benzer olaylar ile karşı karşılaşmıştı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu