Kripto HaberleriBorsaBinance, Fan Token Alanında Bu Kulüple İşbirliğine Gideceğini Açıkladı!

Binance, Fan Token Alanında Bu Kulüple İşbirliğine Gideceğini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Fan Token, FC Shakhtar ile işbirliği içinde FC Shakhtar Fanverse’i başlatıyor. Bu, FC Shakhtar taraftarları için tasarlanmış yepyeni bir platform olacak.

Binance Fan Token, FC Shakhtar Fanverse’i Başlatıyor

Kullanıcılar burada çeşitli taraftar katılım etkinliklerine katılabilecek, özel NFT düşüşlerine ve indirimlerine erken erişimin keyfini çıkarabilecek ve türünün tek örneği taraftar deneyimleri yaşayabilecek.

Başlangıç olarak, kullanıcılar FC Shakhtar Fanverse’de farklı etkinliklere katılarak 36.000 USDT’ye kadar token kuponu ödüllerini paylaşabilirler.

FC Shakhtar formaları ve FC Shakhtar maçlarına biletler gibi daha fazla taraftar ödülü de şu andan Haziran 2023’e kadar kapılabilir.

FC Shakhtar Fanverse’teki etkinliklerin ve ödüllerin tadını çıkarmak için kullanıcıların 2023-04-04 10:00 ile 2023-06-04 14:00 arasında FC Shakhtar Fanverse’te bir Fanverse Pasaportu talep etmeleri gerekmektedir.

İlgili Haber
Binance CEO'su 'CZ' Kendisi Hakkındaki Asılsız İddialara Tekrar Yanıt Verdi: 'Bir Başka Borsa Kaynaklı Olabilir!'

Fanverse Pasaportu Nasıl Alınır?

Tüm Binance kullanıcıları, FC Shakhtar Fanverse’de bir Deneyim Pasaportu almaya hak kazanacak ve bu pasaport, Fanverse’deki herhangi bir ücretsiz Maç Tahmini yarışmasına bir giriş hakkı kazandıracak.

Deneyim Pasaportuna sahip kullanıcılar ayrıca, favori takımlarının takım kararlarını etkilemek için katılabilecekleri Oylama Anketlerinde iki oy hakkına sahip olacaklar.

Hem ücretsiz Maç Tahmini hem de Oylama Anketi özelliklerine tam erişim elde etmek için kullanıcılar, benzersiz FC Shakhtar Fanverse davetiye bağlantılarıyla en az bir yeni kullanıcıyı yönlendirerek ve yönlendirdikleri kişinin kimlik doğrulamasını başarıyla tamamladığından emin olarak Deneyim Pasaportlarını hemen Süper Pasaport’a yükseltebilirler.

Yeni kullanıcılar ayrıca FC Shakhtar Fanverse aracılığıyla Binance’e kaydolabilir ve Süper Pasaport’u otomatik olarak almak için kimlik doğrulamasını tamamlayabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları