Haberler

Binance Futures Platformunda Şüpheli İşlem Saldırı Olarak Algılandı!

Binance Futures vadeli işlem platformunda bugün bir işlem denemesi saldırı gibi görüldü.

Nexo

Binance Futures platformunda bugün bir işlem yapıldı ve bir piyasa yapıcı olarak bilinen yüksek miktarda kripto para birimi yatırımına sahip bir yatırımcının denemesinin saldırı olarak görüldüğü ancak platformun bu tür saldırılara karşı koruma özelliği sayesinde saldırının önlendiği iddia edilmişti ve gündeme sabah saatlerinde düşen olay sonradan aydınlandı. Binance CEO’su CZ, bu işlemi yapan kişinin piyasada aktif işlemler yapan bir isim olduğunu ve hesabının büyük işlemler yaptığını bildiklerini açıkladı ve bu konu ile ilgili yatırımcının kendisi ile iletişime geçtiklerini açıkladı. Bu konuda yatırımcının niyetinin saldırı olmadığını öğrendiklerini sadece deneme yaptığını ifade eden Changpeng Zhao, bu işlemin bir saldırı olsaydı bile Binance Futures platformu tarafından kısa süre içerisinde engellenebilecek ve piyasanın zarar görmesinin önüne geçilebilecek olduğunu açıkladı.

Binance yeni Binance Futures isimli vadeli işlemler platformu ile çok fazla gündemde olsa da platformun açıklarının olup olmadığı henüz tam olarak anlaşılabilmiş değil.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı