bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBinance Futures Platformunda Şüpheli İşlem Saldırı Olarak Algılandı!

Binance Futures Platformunda Şüpheli İşlem Saldırı Olarak Algılandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Futures platformunda bugün bir işlem yapıldı ve bir piyasa yapıcı olarak bilinen yüksek miktarda kripto para birimi yatırımına sahip bir yatırımcının denemesinin saldırı olarak görüldüğü ancak platformun bu tür saldırılara karşı koruma özelliği sayesinde saldırının önlendiği iddia edilmişti ve gündeme sabah saatlerinde düşen olay sonradan aydınlandı. Binance CEO’su CZ, bu işlemi yapan kişinin piyasada aktif işlemler yapan bir isim olduğunu ve hesabının büyük işlemler yaptığını bildiklerini açıkladı ve bu konu ile ilgili yatırımcının kendisi ile iletişime geçtiklerini açıkladı. Bu konuda yatırımcının niyetinin saldırı olmadığını öğrendiklerini sadece deneme yaptığını ifade eden Changpeng Zhao, bu işlemin bir saldırı olsaydı bile Binance Futures platformu tarafından kısa süre içerisinde engellenebilecek ve piyasanın zarar görmesinin önüne geçilebilecek olduğunu açıkladı.

Binance yeni Binance Futures isimli vadeli işlemler platformu ile çok fazla gündemde olsa da platformun açıklarının olup olmadığı henüz tam olarak anlaşılabilmiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları